İnternet Araçları » TekArsiv | Full Paylaşım Merkezi

Kategoriler

Anket

En Çok Hangisini Tercih Ediyorsunuz
Türkçe Dublaj Filmler
Yerli Filmler
Türkçe Altyazı Filmler
Oyunlar
Yerli Diziler
Yabancı Diziler
Oy Kullan
Sonuçlar

Popüler Konular

Son Yorumlar

Online Üyeler

Tüm Aktif Kullanıcılar: 20

Üyeler: 1Botlar: 2


Son Ziyaret Eden 20 Üye: 

Etiket Bulutu

Dost Siteler

Film İzleme Siteniz


İnternet Araçları Ekleyen: CyberRooT Yorum: 0 Görüntülenme: 551
 • Konuyu Yandex Dizinlerinde Ara/Bul
 • Konuyu Google Dizinlerinde Ara/Bul

İnternet Download Manager 6.19 Build 2

 

Internet Download Manager 6.19 ( IDM ) İnternette sizin siteleri böyle bir video , müzik, oyunlar , belgeler ve dosyalar için diğer önemli şeyler hızlandırmak için güvenli çok indirme teknolojisi ile reliabe ve çok yararlı bir araçtır.

İnternet Araçları Ekleyen: CyberRooT Yorum: 0 Görüntülenme: 115
 • Konuyu Yandex Dizinlerinde Ara/Bul
 • Konuyu Google Dizinlerinde Ara/Bul

Serv-U File Server 15.0.1.20

 

Serv -U Temel Web Client Serv -U File Server tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir bir HTTP tabanlı dosya transferi istemcisi.

İnternet Araçları Ekleyen: CyberRooT Yorum: 0 Görüntülenme: 264
 • Konuyu Yandex Dizinlerinde Ara/Bul
 • Konuyu Google Dizinlerinde Ara/Bul

Torch Browser 29.0.0.5530

 

Torch size favori web sitelerini ve de kimseyle paylaşmak bağlantılar ziyaret imkanı sunan güçlü bir web tarayıcısı.

İnternet Araçları Ekleyen: CyberRooT Yorum: 0 Görüntülenme: 104
 • Konuyu Yandex Dizinlerinde Ara/Bul
 • Konuyu Google Dizinlerinde Ara/Bul

SPAMfighter Standard 7.6.90

 

SPAMfighter güvenli ,güçlü oluşturmak için Microsoft ile ortaklığa , vepiyasadaki en etkili anti-spam filtresi vardır . Outlook, Outlook Express, Windows Mail , Windows Live Mail veya Thunderbird kullanmak ve spam kurtulmak istiyorsanız , sadece SPAMfighter yükleyin.

İnternet Araçları Ekleyen: CyberRooT Yorum: 0 Görüntülenme: 125
 • Konuyu Yandex Dizinlerinde Ara/Bul
 • Konuyu Google Dizinlerinde Ara/Bul

VDownloader Plus 3.9.1662.0 Multilingual

 

İndirin ve sadece tek bir tıklama ile ( MP3 dahil ) herhangi bir biçime videoları dönüştürmek ! YouTube , Facebook , Blip.tv , MegaVideo , Veoh , Vimeo , Metacafe, Dailymotion , Google Video , Yahoo Video , kırın ya da herhangi bir diğer büyük (yetişkin ) video paylaşım sitesinde ne zaman ve nerede olursanız olun lütfen favori videoları izlemek ister misiniz ? VDownloader ile, mümkün olacak .

İnternet Araçları Ekleyen: CyberRooT Yorum: 0 Görüntülenme: 489
 • Konuyu Yandex Dizinlerinde Ara/Bul
 • Konuyu Google Dizinlerinde Ara/Bul
Internet Download Manager (IDM) 6.18 Build 12 Full

 

Internet Download Manager ( IDM ) kadar 5 kez , özgeçmiş ve program indirme indirme hızlarını artırmak için bir araçtır . Kapsamlı hata kurtarma ve yetenek devam kayıp bağlantıları , ağ sorunları , bilgisayar kapar veya beklenmedik elektrik kesintileri nedeniyle kırık veya kesintiye siteleri yeniden başlayacaktır .

İnternet Araçları Ekleyen: CyberRooT Yorum: 0 Görüntülenme: 425
 • Konuyu Yandex Dizinlerinde Ara/Bul
 • Konuyu Google Dizinlerinde Ara/Bul

Hotspot Shield 3.31

 

Hotspot Shield - tüm gelen ve giden trafiğiotomatik şifreleme de dahil olmak üzere Wi - Fi erişim noktaları , bağlandığınızdaprogram veri gizliliğini ve bilgisayarınızın güvenliğini sağlar . Yazılım dizüstü bilgisayar ve kablosuz erişim noktası arasında bir sanal özel ağ ( VPN ) sağlar . Bu anlaşılmaz tünel casusları ve bilgisayar korsanlarına erişim , e - posta mesajları veağ üzerinden gönderilen tüm verileri korur . Sonuç olarak , anonim kalır ve gizliliğinizi koruyacak .

İnternet Araçları Ekleyen: CyberRooT Yorum: 0 Görüntülenme: 184
 • Konuyu Yandex Dizinlerinde Ara/Bul
 • Konuyu Google Dizinlerinde Ara/Bul

Internet Download Accelerator 5.17.1.1377

 

Internet Download Accelerator fark , HTTP , HTTPS ve FTP protokollerini kullanarakinternetten dosya indirmehızını artırmak için olanak sağlar . Hızlanma birkaç parçaya indirilen bir dosya bölme veaynı zamanda bu parçaları yükleyerek elde edilir . Internet Download Accelerator ikisi de HTTP , HTTPS ve FTP sunucularından kaldığınız yerden indirme kırık devam eder . Kullanılabilirlik Internet Download Accelerator artırmak içinstandart indirme modülleri yerine , Internet Explorer , Firefox , Mozilla , Opera , Nescape ve diğerleri ile bütünleştirir. Ayrıca programsistem panosunu izler vepanoya URL'leri algılar . IDA ile indirebilir ve popüler video paylaşım servisleri video kaydetmek : YouTube, Google Video , Metacafe ve diğerleri .

İnternet Araçları Ekleyen: CyberRooT Yorum: 0 Görüntülenme: 250
 • Konuyu Yandex Dizinlerinde Ara/Bul
 • Konuyu Google Dizinlerinde Ara/Bul

Download Accelerator Plus Premium 10.0.5.7 Final

 

Download Accelerator Plus ( DAP ) ,dünyanın lider download yöneticisi artış güvenilirliği ile * 300 % daha hızlı kadar indirmek destek ve hataları kurtarma devam sağlar indirin . Bu en etkili çevirmeli veya geniş bant bağlantılarının optimum kullanımı için Birden bağlantıları aracılığıyla indirme hizmet ayna siteler için arar . DAP otomatik kapatmalar , kayıp bağlantıları , ve diğer hataları kurtarır . Bu tamamen Netscape, Internet Explorer ve Opera, Mozilla / Firefox içine entegre ve herhangi bir İnternet bağlantısı (çevirmeli , kablo, DSL / ADSL mümkün olan en iyi performansı sağlayarak , bir bağlantıları alıcı ve bir işaretleme ile Internet Explorer için bir araç çubuğu sunuyor daha hızlı ve daha güvenilir indirme deneyimi sağlayan , T1 vb ) , . Bu indirdikten sonra otomatik -hang-up özellikleri , proxy ayarları , zamanlama ve benzersiz bir AlwaysResume hizmet .

İnternet Araçları Ekleyen: CyberRooT Yorum: 2 Görüntülenme: 1063
 • Konuyu Yandex Dizinlerinde Ara/Bul
 • Konuyu Google Dizinlerinde Ara/Bul

Internet Download Manager 6.18 Build 9 Retail

 

Başka Yerde Arama İlklerin Mekanı :)

 

Internet Download Manager indirme hızlandırmak için akıllı dinamik dosya bölümleme ve güvenli çok indirme teknolojisi özellikleri bir dosya hızlandırma mantığına sahiptir . Segment dosyaları indirmeden başlamadan önce , Internet Download Manager kesimleri dinamik yükleme işlemi sırasında indirilen dosyalar diğer indirme hızlandırıcıları ve yöneticileri aksine . Internet Download Manager daha iyi hızlanma performansını elde etmek için ek bağlantı ve giriş aşamalarında mevcut bağlantıları yeniden kullanır. Internet Download Manager vekil sunucular , FTP ve HTTP protokolleri, güvenlik duvarları , yönlendirmeler , çerezler , yetkilendirme , MP3 ses dosyalarını ve MPEG video içeriklerini destekler . IDM otomatik olarak indirme işlemleri için Microsoft Internet Explorer , Netscape , MSN Explorer, AOL , Opera , Mozilla , Mozilla Firefox , Mozilla Firebird , Avant Browser, MyIE2 ve diğer tüm popüler tarayıcılara entegre olabilir. Ayrıca sürükle ve bırak dosyaları veya komut satırından Internet Download Manager kullanın . Internet Download Manager veya asmak bile zaman bitti bilgisayarınızı kapatın , sonra ,ayarlamak zaman modemi arama yapabilirsiniz, istediğinizdosyaları indirebilirsiniz .

İnternet Araçları Ekleyen: CyberRooT Yorum: 2 Görüntülenme: 740
 • Konuyu Yandex Dizinlerinde Ara/Bul
 • Konuyu Google Dizinlerinde Ara/Bul
Internet Download Manager IDM 6.18 Build 7 Fixed ( Fake Serial Sorununa Çözüm )

 

Internet Download Manager ( IDM ) kadar 5 kez , özgeçmiş ve program indirme indirme hızlarını artırmak için bir araçtır . Kapsamlı hata kurtarma ve yetenek devam kayıp bağlantıları , ağ sorunları , bilgisayar kapar veya beklenmedik elektrik kesintileri nedeniyle kırık veya kesintiye siteleri yeniden başlayacaktır . Basit grafik kullanıcı arayüzü use.Internet Download Manager yüklemeleri hızlandırmak için akıllı dinamik dosya bölümleme ve güvenli çok indirme teknolojisi özellikleri bir dosya hızlandırma mantığına sahiptir IDM kullanıcı dostu ve kolay hale getirir . Diğer indirme yöneticileri ve dinamik yükleme işlemi sırasında indirilen dosyalar Internet Download Manager kesimleri hızlandırıcıları ve ek ulaşmak için bağlantı ve giriş aşamalarında en iyi hızlanma performansını olmadan mevcut bağlantıları yeniden kullanır.

İnternet Araçları Ekleyen: CyberRooT Yorum: 0 Görüntülenme: 605
 • Konuyu Yandex Dizinlerinde Ara/Bul
 • Konuyu Google Dizinlerinde Ara/Bul

Internet Download Manager 6.18.7 Final Full

 

Internet Download Manager akıllı dinamik dosya bölümleme ve yüklemeleri hızlandırmak için güvenli çok indirme teknolojisi özellikleri ile işlevsel bir dosya hızlandırma mantığına sahiptir . Başlar indirmeden önce segmentinde resimler, Internet Download Manager kesimleri dinamik yükleme işlemi sırasında indirilen dosyalar diğer indirme hızlandırıcıları ve yöneticileri aksine . Internet Download Manager ek bağlamak ve daha iyi hızlanma performansını elde etmek için giriş aşamalarında mevcut bağlantıları yeniden .

İnternet Araçları Ekleyen: CyberRooT Yorum: 0 Görüntülenme: 126
 • Konuyu Yandex Dizinlerinde Ara/Bul
 • Konuyu Google Dizinlerinde Ara/Bul

IncrediMail v.2.5 Premium 6.6.0 Build 5282

 

IncrediMail size eşi benzeri görülmemiş bir deneyim sunan gelişmiş bir e-posta istemcisi . IncrediMail ile sizin ruh ve kişilik göre e-posta kişiselleştirebilirsiniz . Bu ruh hali ve kişilik sığacak şekilde benzersiz multimedya özellikleri özel e-posta deneyimi sizi sağlayacaktır . Görsel efektler ile her anınızı ağırlayacak . E- posta kökenden bir ürün yelpazesine seçim , IncrediMail size eşi benzeri görülmemiş bir deneyim sunan gelişmiş bir e-posta istemcisi. IncrediMail ile sizin ruh ve kişilik göre e-posta kişiselleştirebilirsiniz . Bu ruh hali ve kişilik sığacak şekilde benzersiz multimedya özellikleri özel e-posta deneyimi sizi sağlayacaktır . Görsel efektler ile her anınızı ağırlayacak . E-posta arka animasyonlar bir ürün yelpazesine seçim harfleri rastgele notifier seçimi , gelişmiş stil kutu kullan, gelişmiş düzenleme yetenekleri ve e kartları ve tüm e-posta bir parçası haline yapmak dans , 3D efektler ifadeler geliyor. , Radyo istasyonlarını dinlemek hava siteleri kontrol edin ve kolaylıkla IncrediMail özelliklerinden yararlanmak tatil sorulara online cevap bulmak için kullanın .

İnternet Araçları Ekleyen: CyberRooT Yorum: 0 Görüntülenme: 240
 • Konuyu Yandex Dizinlerinde Ara/Bul
 • Konuyu Google Dizinlerinde Ara/Bul

Portable Offline Browser v.6.7.4016 SR1 Multilingual

 

MetaProducts Taşınabilir Çevrimdışı Tarayıcı bir çevrimdışı tarayıcı / web siteleri downloader olduğunu . Bu bir Flash / USB sürücü yüklü ve doğrudan çalıştırılabilir. Herhangi bir Windows sistemeyüklü Taşınabilir Çevrimdışı Tarayıcı ile sürücü takın ve ayarlarını yapmak gerek olmadan kullanabilirsiniz . Tüm Projeler ve indirilen dosyalar orada olacak! Ve çıkarmak , kişisel verilerin hiçbiri geride . Taşınabilir Çevrimdışı Tarayıcı Eğer dizüstü bilgisayar ile seyahat ederken sizinle web sitesi almak sağlar .

İnternet Araçları Ekleyen: CyberRooT Yorum: 0 Görüntülenme: 217
 • Konuyu Yandex Dizinlerinde Ara/Bul
 • Konuyu Google Dizinlerinde Ara/Bul

Super Hide IP 3.3.6.6

 

Eğer IP adresi ne anlama geldiğini biliyor musunuz ? IP adresinizi bir web sitesini ziyaret her zaman açık olduğunu biliyor musunuz ? Birçok web sitesi ve korsanlara ev adresinizi ve diğer kişisel bilgileri izlemek için IP adresini kullanın. IP adresiniz çevrimiçi kimlik ve , bilgisayarınıza girmesi kişisel bilgilerinizi çalmaya veya karşı diğer suçları işlemek için hackerlar tarafından kullanılabilir. Super Hide IP , anonim sörf IP adresinizi gizli tutmak , korumak bilgisayar korsanlarına karşı kişisel bilgilerinizi ve bir düğmeye basit bir tıklama ile , online aktivite dolu şifreleme sağlar .

İnternet Araçları Ekleyen: CyberRooT Yorum: 0 Görüntülenme: 225
 • Konuyu Yandex Dizinlerinde Ara/Bul
 • Konuyu Google Dizinlerinde Ara/Bul
Internet Download Manager (IDM) v6.18 build 5

 

Internet Download Manager ( IDM ) , 5 kez kadar tarafından indirme hızlarını artırmak devam ve dosya indirme program için bir araçtır . Kapsamlı hata kurtarma ve yetenek devam kayıp bağlantıları, ağ sorunları , bilgisayar kapar veya beklenmedik elektrik kesintileri nedeniyle kırık veya kesintiye siteleri yeniden başlar . Basit grafik kullanıcı arayüzü use.Internet Download Manager akıllı dinamik dosya bölümleme ve yüklemeleri hızlandırmak için güvenli çok indirme teknolojisi özellikleri ile işlevsel bir dosya hızlandırma mantığına sahiptir için IDM kullanıcı dostu ve kolay hale getirir . Diğer indirme yöneticileri ve hızlandırıcıları Internet Download Manager kesimleri aksine dinamik yükleme işlemi sırasında indirilen dosyalar ve ek bağlanın ve en iyi hızlanma performansını elde etmek için giriş aşamalarında mevcut bağlantıları yeniden .

İnternet Araçları Ekleyen: CyberRooT Yorum: 0 Görüntülenme: 290
 • Konuyu Yandex Dizinlerinde Ara/Bul
 • Konuyu Google Dizinlerinde Ara/Bul

Virtual Access Point 3.3.0

 

Bir kablosuz erişim noktası (Wi-Fi router) içine dizüstü bilgisayarınızı açın.

Sanal AP bir Wi-Fi kablosuz erişim noktası haline LAN bağlı herhangi bir PC açmak için tasarlanmış bir kullanımı kolay ve kullanışlı bir uygulamadır. Çok yakın herkes paylaşımı yoluyla internette sörf yapabilirsiniz. Bu, bir otel odasında geçici bir AP kurma evde, oda toplantı veya benzeri için ideal bir çözümdür.

İnternet Araçları Ekleyen: CyberRooT Yorum: 0 Görüntülenme: 152
 • Konuyu Yandex Dizinlerinde Ara/Bul
 • Konuyu Google Dizinlerinde Ara/Bul
CrossFTP Professional 1.93.2 + Portable

 

Geleneksel iki bölmeli tarayıcı gibi kullanıcı arayüzü öğrenmek ve kullanmak kolaydır. Multi-tabs tasarımı tek bir pencerede aynı anda birden fazla FTP siteleri yönetmek ve bağlamak için kolaylaştırır.

1 2
Önceki Sonraki